LiDok nám dával předpoklad snadného vytěžování dokumentů, ale především jsme od společnosti Avetec dostali návrh řešení, který byl procesně upravený našim potřebám a byl v akceptovatelné cenové relaci. Nyní máme LiDok nasazený na většinu účetních jednotek, které spravujeme. U nás v LERICE byl tak až třetí pokud o digitalizaci úspěšný a to právě díky tomuto řešení!

Ivana Ottová Daňová poradkyně, spolumajitelka a zakladatelka firmy LERIKA Tax & Accounting, s.r.o.

LiDok dále efektivně využívají

Partneři

iPodnik poskytuje IT zázemí středním a malým firmám prostřednictvím datového centra a cloudových technologií. Společnost vznikla v roce 2009 a v současné době poskytuje služby více než 2000 společnostem z oblasti výroby, obchodu, e-shopů, účetnictví, kamenných obchodů, výroby, služeb a zdravotnictví. Více na www.ipodnik.cz

S námi uspoříte svůj čas i finance. Nemusíte se věnovat zabezpečení dat, hlídání aktualizací a legálnosti softwaru a velkému plánování ICT kapacit. Dostupnost a flexibilita našich služeb vám umožní se plně věnovat vašim obchodním cílům. Můžete využívat nejmodernějších technologií i bez shánění a zaměstnávání několika různých odborníků. My se o vaše ICT zázemí kompletně postaráme a vy platíte jen za to, co využijete.